top of page
tinyseats-safety-all-the-way-1500x.jpg
Logotyp Tiny Seats_edited.png

TinySeats to szwedzka innowacja oparta na badaniach, które wykazały, że podróżowanie tyłem do kierunku jazdy jest nawet pięć razy bardziej bezpieczne. Stąd też foteliki marki TInySeats zapewniają możliwość przewożenia dzieci tyłem nawet do szóstego roku życia. Kiedy dziecko jest już gotowe do jazdy przodem do kierunku jazdy przypinamy je pasem samochodowym co w tym przypadku jest bezpieczniejszym rozwiązaniem niż wykorzystanie uprzęży wewnętrznej.

Aby zwiększyć stabilność fotelika konstrukcja została oparta o stalową ramę. Foteliki zostały wyposażone w system ISOFIX, który zmniejsza możliwość popełnienia błędu w trakcie montażu fotelika w porównaniu do fotelików montowanych z użyciem pasa samochodowego.

tinyseats-home-1500x.jpg

Dużo bezpieczeństwa w małej paczce

 

Wiemy, że wybór fotelika samochodowego nigdy nie jest łatwy. Fotelik powinien być przede wszystkim bezpieczny, ale powinien być także wygodny zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Idealnie byłoby, gdyby był łatwy w obsłudze i łatwy do zabrania ze sobą. Ma po prostu ułatwić codzienne życie. TinySeats to fotelik samochodowy, który zajmuje mało miejsca, jest łatwy w użyciu i przechowywaniu. Fotelik samochodowy, który można szybko zamontować i łatwo przenosić pomiędzy różnymi samochodami, a który można zabrać ze sobą na dłuższe podróże. Fotelik, który odpowiada potrzebom nas i naszych rodzin.

Jazda tyłem to bezpieczne podróże

Dzieci powinny jeździć tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak to możliwe, przynajmniej do czwartego roku życia. Dlatego fotelik ISOFIX TinySeats Two został opracowany  tak, by umożliwić przewożenie tyłem nawet sześciolatków. Ryzyko obrażeń w razie wypadku jest pięć razy mniejsze, jeśli dziecko jedzie tyłem do kierunku jazdy.

tinyseats-two-isize-convertible-rear-facing-car-seat-500x.jpg

Dlaczego składany fotelik?

bottom of page