Swandoo ALBERT i-Size 0-13 kg + baza Isofix

Swandoo ALBERT i-Size 0-13 kg + baza Isofix

Swandoo ALBERT i-Size

Fotelik samochodowy Swandoo ALBERT jest foteilikiem posiadającym homologację i-Size i pozwala na przewożenie dzieci o długości ciała w zakresie 40-85 cm.  Jego nietypowy i oryginalny design i kształt zapewniają mu wyjątkowość. Fotelik jest sprzedawany w zestawie z bazą Isofix, ale można go również montować na pas samochodowy. Pasy wewnętrzne są regulowane niezależnie, co zapewnia możliwość ich idealnego dopasowania, a zagłówek regulowany w sześciu pozycjach świetnie dopasowuje się do wzrostu malucha.

 

  • Wkładka niemowlęca wykonana jest z pianki Memory Foam, przez co doskonale dopasowuje się do ciała i zwiększa bezpieczeństwo malucha.
  • Prowadnice pasa są wykonane z materiału fluorescencyjnego, co znacząco ułatwia zapinanie pasa przy ograniczonym świetle.
  • PAsy wewnętrzne są regulowane niezależnie od siebie, dzięcki czemu możemy dopasowac je idealnie do dziecka.
  • W zestawie znajduje się baza Isofixktóra umożliwia najbezpieczniejsze i najszybsze zamocowanie fotelika w samochodzie
  • Zagłówek w Swandoo ALBERT może być regulowany aż w sześciu pozycjach i sprzężony jest z pasami co pozwala w łatwy sposób doasowac fotelik do wzrostu dziecka.
  • Z wkładką dla niemowlęcia waga fotelika wynosi 5,1 kg, bez wkładki 4,7 kg

 

Swandoo jest marką stosującą ciekawe i oryginalne rozwiązania, które przekładają się na bezpieczeństwo dziecka i wysoką funkcjonalność dla rodziców. Przykładem jest właśnie fotelik ALBERT, który już na pierwszy rzut oka wydaje się inny, wyjątkowy

 

Kierunek jazdy

 Tyłem

Montaż

 Baza Isofix/Pas samochodowy

Zakres wagowy

 0 - 13kg

Wzrost

40-85 cm

Test Plus

 Nie

ADAC

 4

Zgodność z iSize

 Tak

    1 849,00 złCena
    Swandoo