Rollersy Poduszka Podróżnika

Rollersy Poduszka Podróżnika

Poduszka podróżna ROLLERSY do sprytne rozwiązanie które sprawdzi się podczas długich podróży z dzieckiem w foteliku samochodowy, długich spacerów w wózku lub nosidle turystycznym. Podczas snu, poduszka pomaga utrzymać dziecku prawidłową pozycję zapobiegając jednocześnie opadaniu główki dziecka oraz pochylaniu się malucha do przodu i na boki. Poduszeczka składa się z dwóch elementów łączących się z przodu i z tyłu za pomocą magnesów. Instalacja nie wymaga skomplikowanego montażu, jest niezwykle łatwa i szybka.

Rozmiar M przeznaczony jest dla dzieci od około 2 do 6 lat


Jak używać poduszki?
Poduszka powinna zostać zapięta na gołą szyję dziecka, bez szalików, kominów kurtek z kapturem itp. Podczas użytkowania główka dziecka powinna opierać się na poduszce.

 

 

 

Rozmiar poduszki został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał komfortowe warunki do drzemki dzieciom od ok. 2 do 6 lat. Wewnętrzny obwód poduszki to ok. 30 cm. Produkt wykonany został z wysokiej jakości, wytrzymałej bawełny “wafel”, która jest jednocześnie miła i przyjemna w dotyku. Poduszkę można używać dwustronnie układając pod buzią stronę z miękkiego velvetu lub z bawełnianego wafla.

Skład: POSZYCIE: VELVET – 100% POLIESTER, WAFEL – 100 % BAWEŁNA, WYPEŁNIENIE: 100 % KULKA SILIKONOWA antyalergiczna

    69,00 złCena
    Kolor Rollersy