Recaro Young Sport Hero

Recaro Young Sport Hero

9 - 36 kg | 9 miesięcy - 12 lat | Grupa ECE 1/2/3

 

Young Sport Hero

 

Podróżowanie z dzieckiem może być tak wygodne, że nie będziesz czuł potrzeby odpoczynku w czasie jazdy. Wystarczy, że Tata się odwróci do tyłu i zobaczy, że podróż przebiega nienagannie. Poza tym może mieć pewność, że gdy jego syn i Young Sport HERO spędzają wakacje u babci wszystko przebiega bezproblemowo. Fotelik Young Sport HERO można łatwo i szybko zamontować praktycznie w każdym pojeździe za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa.

Wszystkie funkcje

Sprawdź zgodność z moim pojazdem

Znajdź sklep

 

 

Uniwersalne mocowanie

Miej pewność, że dziecko jest bezpieczne gdy podróżuje z babcią i dziadkiem ich samochodem. Fotelik Young Sport HERO można szybko i łatwo zainstalować za pomocą pasów bezpieczeństwa pojazdu. Każda rodzina marzy o takim bohaterze – Young Sport HERO.

 

Fotelik dziecięcy, który rośnie wraz z dzieckiem

Jeden fotelik dziecięcy na całe dzieciństwo? Jest to możliwe. Zapewnia to regulowane oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem. W ten sposób fotelik można idealnie dopasować do wzrostu dziecka i dzięki temu fotelik rośnie wraz z nim od dziewięciu miesięcy do dwunastu lat.

 

Zaawansowana ochrona
boczna (ASP)

Niezależnie od tego, czy wracasz z treningu piłkarskiego, czy odpoczywasz na wakacjach zaawansowany system ochrony bocznej zapewnia maksymalną ochronę podczas każdej podróży. W przypadku zderzenia bocznego absorbuje on siłę, która działałaby na dziecko. W ten sposób dzieci i rodzice mogą podróżować bezpiecznie.

 

Regulacja kąta siedziska

Miejsce do siedzenia w foteliku dla dziecka może być ustawione w pozycji spoczynkowej dla małych dzieci w grupie 1. Aby Twoje dziecko mogło cieszyć się najwyższym poziomem komfortu, siedzenia lub spania.

 

Lekki

Ważący około 8 kg Young Sport Hero można szybko i łatwo wyjąć z pojazdu, przenieść i zainstalować w innym aucie. Ułatwia to codzienne przemieszczanie się mamie i tacie, ale także babci i dziadkowi. Projektując nasze foteliki dla dzieci, zawsze myślimy o całej rodzinie.

 

Opatentowany system bezpieczeństwa HERO

Dzięki opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa HERO Twoje dziecko może być łatwo i szybko przypięte w foteliku. Unikalny system bezpieczeństwa HERO łączy w sobie ochraniacze naramienne, pasy barkowe i zagłówek, dzięki czemu uprząż nie zsuwa się i nie skręca. Oszczędza to czas i zmartwienia podczas codziennej rutyny, a przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo podczas każdej podróży.

 

 

Bezpieczeństwo na każdą podróż

 • 5-punktowy system pasów:
  Intuicyjny i centralny regulator pasów z systemem HERO umożliwia bezpieczne i proste przymocowanie dziecka do fotelika (gr. 1).
 • Wkładka redukcyjna:
  Dla optymalnego ergonomicznego dopasowania do małego dziecka (gr. 1).
 • Pianka w siedzisku:
  Idealnie dopasowuje się do kształtu ciała dziecka i zapewnia najwyższy poziom komfortu.
 • Ochraniacze pasów:
  Zmniejszają nagrzewanie się pasów podczas upałów – zapobiegając w ten sposób podrażnieniu wrażliwej skóry dziecka (gr. 1).
 • Oznaczenia prowadzenia pasa:
  Prawidłowy montaż ułatwia czerwone oznaczenie prowadnic pasa.
 • System wentylacji:
  Dzięki pasywnemu systemowi wentylacji siedzenie podczas długich podróży jest szczególnie przyjemne.
 • Wzmocnione podłokietniki:
  Wygodne siedzenie dla starszych dzieci z wygodnymi podłokietnikami.

 

 

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

 

Homologacja:

 • UN R44/04

Wymiary zewnętrzne (Szer. /Gł. /Wys.):

 • 58 / 50 / 63 - 71 cm

Waga:

 • 8 kg

 

  1 096,00 złCena