POLED BALL-FIX 310 - 15-36kg (Grupa 2/3)

POLED BALL-FIX 310 - 15-36kg (Grupa 2/3)

Ball FIX 310
to całkowicie innowacyjny sposób projektowania, a tym samym całkowicie innowacyjny projekt.
Testowany w najcięższych warunkach, podczas prawdziwych testów motoryzacyjnych by dorównać najnowszej technologii.
Zapewnienie najwyższego komfortu to wynik pasji doświadczonych inżynierów.

Poznaj Poled Ball FIX 310 – bezpieczeńśtwo i komfort dla Twojego dziecka.

 

Ball Guide

Prowadnica pasa w kształcie ruchomej kuli to innowacyjny pomysł poled. To rozwiązanie, to nie tylko komfort dla dziecka, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Ruchoma prowadnica zmniejsza współczynnik obrażeń dzięki optymalnemu rozłożeniu siły podczas ewentualnego zdarzenia drogowego – pas dopasowuje się do ramienia dziecka w najlepszej, optymalnej pozycji.
 

Oparcie regulowane w dwóch wymiarach

poled Ball-FIX 310 rośnie razem z Twoim dzieckiem. Zagłówek fotelika reguluje się aż w 9 pozycjach wraz z ochroną ramion – wszystko by zapewnić jak najlepsze dopasowanie fotela a tym samym bezpieczeństwo!
 

Niezawodne Trio Bezpieczeństwa
Zagłówek EPS, elastyczna ochrona boczna, innowacyjny podłokietnik

 

Zagłówek poled Ball-FIX 310 wykonany z jest z EPS – materiał ten doskonale amortyzuje wstrząsy. Dodatkowo, V-kształtna budowa zagłówka zapobiega nadmiernym wychyleniom głowy co dodatkowo przekłada się na wygodę dziecka.

 

Ochronę boczną również wykonano z materiału EPS – jest bardzo elastyczna, dzięki czemu rewelacyjnie pochłania energię podczas uderzenia.

 

Duży podłokietnik to nie tylko wygoda dla Twojego dziecka – to w przypadku poled przede wszystkim bezpieczeństwo. Konstrukcja wspornikowa jest mocna w pionie a elastyczna w poziomie - może zmienić swoją twardość w zależności od kierunku działania siły uderzenia.

 

Regulowane oparcie oraz złącze ISOFIX

Ball-FIX 360 posiada regulowany ISOFIX w dwóch płaszczyznach – to pozwala dopasować go do praktycznie każdego samochodu!

Oparcie fotelika zostało zaprojektowane tak, by wychylało się do tyłu (13 pozycji), dzięki czemu dopasuje się do każdej kanapy, a Twoje dziecko będzie miało wygodną, odchyloną pozycję.

 

Aktywny zagłówek - tylko w poled

Zagłówek musi być zaprojektowany tak, by chronić szyję dziecka. Kiedy dochodzi do wypadku, a dziecko porusza się do przodu, w bardzo krótkim czasie, odbija bardzo mocno do tyłu – to częsta przyczyna urazów i złamań w okolicy szyi. Zagłówek Ball-FIX 310 przesuwa się aż o 25 mm do przodu i bezpiecznie podpiera głowę, co znacznie minimalizuje ryzyko urazu szyi.

 

Demontowalne oparcie

Oparcie fotelika można zdemontować, co znacznie ułatwia dostęp do zakamarków i czyszczenie tapicerki.

    1 499,00 złCena
    POLED