NUNA Pipa next  0-13kg

NUNA Pipa next 0-13kg

Fotelik samochodowy NUNA PIPA NEXT dedykowany do bezpiecznej jazdy dla najmłodszych dzieci. Przystosowany jest zarówno dla noworodków, jak i nieco starszych dzieci o wzroście od 40 do 83 cm i wadze do 13 kg. W testach Stiftung Warentest i ADAC 2020 fotelik NUNA PIPA NEXT otrzymał 4 gwiazdki, czyli wynik „dobry”, potwierdzając tym samym swoją skuteczną ochronę. Posiada także certyfikat lotniczy TÜV, który pozwala na korzystanie z fotelika również w samolotach. Fotelik wyposażony jest w regulację wysokości zagłówka i uprzęży, dzięki której można dopasować go do wzrostu dziecka. W przypadku mniejszych dzieci korzystamy z dodatkowej wyjmowanej wkładki redukcyjnej. Fotelik dziecięcy NUNA PIPA NEXT montujemy tyłem do kierunku jazdy za pomocą bazy ISOFIX lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

7 wysokości zagłówka i 3-punktowej uprzęży

Zagłówek fotelika i 3-punktowa uprząż są ze sobą zintegrowane. Podczas regulacji wysokości zagłówka zmienia się też położenie uprzęży, dzięki czemu mamy pewność właściwego dopasowania. Do wyboru jest 7 różnych wysokości. Wybieramy tę, która najlepiej odpowiada wzrostowi dziecka tak, aby zagłówek znajdował się tuż nad barkami malucha.

Ochrona boczna

Fotelik samochodowy NUNA PIPA NEXT posiada system ochrony bocznej. Znajduje się on w ściankach fotelika i chroni maluszka przed skutkami zderzenia bocznego. W połączeniu z montażem tyłem do kierunku jazdy zabezpiecza dziecko z każdej strony.

 

Osłona Dream drape™

W zestawie poza fotelikiem znajduje się osłona Dream drape™, czyli specjalna siatka, którą naciągamy na fotelik. Występuje przy daszku przeciwsłonecznym i przeznaczona jest do zapewnienia maluszkowi zacisznego miejsca do snu i odpoczynku.

Miękkie materiały

Wszystkie wykorzystane do produkcji tapicerki fotelika tkaniny są miękkie i przyjemne w dotyku. Zapewniają dobre dopasowanie do ciała, a dodatkowe nakładki na pasach naramiennych chronią przed otarciami skóry.

 

 

    899,00 złCena
    Nuna