Maxi-Cosi Rock

Maxi-Cosi Rock

Maxi-Cosi Rock jest nowym fotelikiem samochodowym, pozwalającym na przewożenie dziecka od urodzenia, zgodnym z normą i-Size (R129). Dzięki wyjątkowym wkładkom oraz innowacyjnej budowie zapewnia dziecku bezpieczeństwo podczas każdej przejażdżki.

 

Fotelik Rock jest stosunkowo nowym modelem od znanego i lubianego producenta Maxi-Cosi. Otrzymał 4 gwiazdki za bezpieczeństwo w niemieckich testach ADAC. Dzięki ściankom wzbogaconym specjalnym wypełnieniem oraz Systemie Ochrony Bocznej, zapewnia skuteczną absorbcję siły uderzeń bocznych.

 

Montaż tego fotelika odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa lub przez wpięcie w bazę modułową Family Fix One (baza do kupienia osobno). Producent rekomenduje wybór opcji z bazą, która zapewnia stabilny, pewny montaż i wygodę obsługi dzięki systemowi wpinania Click-And-Go.

 

Wkładka dla noworodków z dodatkowym, podwójnym wypełnieniem pod głową zapewnia odpowiednią stabilizację głowy i poprawia komfort użytkowania. Wysokość trzypunktowych pasów reguluje się jednocześnie z wysokością zagłówka, a innowacyjny system szelek zapewnia utrzymywanie ich w pozycji otwartej podczas umieszczania dziecka w foteliku. Komfortowa, wysokiej jakości tapicerka fotelika Maxi-Cosi Rock jest łatwa do zdjęcia i uprania w temperaturze do 30°C. Posiada zintegrowany daszek ukryty w obudowie fotelika, zaczepiany o postawioną rączkę fotelika.

 

Jako jeden z niewielu, został dopuszczony przez TÜV do użytku w samolotach (patrz na www.tuv.com).

 

Fotelik ten jest kompatybilny ze stelażami wózków Maxi-Cosi i Quinny oraz za pomocą adapterów (do kupienia osobno) z większością wózków popularnych firm.

 

Oferta obejmuje sam fotelik, bez bazy.

 

Każdy fotel objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

    699,00 złCena
    Kolor Maxi Cosi