Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size

Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size

Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size jest fotelikiem odpowiednim dla dzieci już od urodzenia, spełniającym najnowsze standardy normy i-Size (R129). Dzięki wielu rozwiązaniom i udogodnieniom zapewnia bezpieczne, komfortowe i łatwe przewożenie dziecka w samochodzie.

 

Fotelik Pebble Pro i-Size jest najnowszym modelem od znanego i lubianego producenta Maxi-Cosi. Otrzymał 5 gwiazdek za bezpieczeństwo w niemieckich testach ADAC przy montażu na pasy oraz 4 gwiazdki na bazie Isofix. W bokach fotelika jest zintegrowana pianka pamięci, a wkładka Baby Hugg zapewnia doskonałą pozycję podróżną, razem z Systemem Ochrony Bocznej tworząc wysoką ochronę przed uderzeniami.

 

Montaż tego fotelika odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa lub przez wpięcie w bazę modułową Family Fix 3 (baza do kupienia osobno), w którą w przyszłości będzie można wpiąć fotelik kolejnej kategorii wagowej 9-18kg – Pearl Pro i-Size. Razem tworzą elastyczny system podróżny.

 

Innowacyjna, dwuczęściowa wkładka Baby Hugg zapewnia bezpieczeństwo i komfort oraz bardzo dobrą stabilizację tułowia i głowy dziecka. Tułów, szyja i głowa dziecka ustawione są w jednej linii, co zapewnia optymalną pozycję dziecka w foteliku, nie utrudniając mu w żaden sposób oddychania. Wysokość trzypunktowych pasów reguluje się jednocześnie z wysokością zagłówka, a innowacyjna uprząż Easy-In zapewnia utrzymywanie pasów w pozycji otwartej, by móc z łatwością usadzić i wyjąć dziecko z fotelika. Komfortowa, wysokiej jakości tapicerka fotelika Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size jest łatwa do zdjęcia i uprania w temperaturze do 30°C. Posiada zintegrowany daszek ukryty w obudowie fotelika, zaczepiany o postawioną rączkę fotelika.

 

Jako jeden z niewielu, został dopuszczony przez TÜV do użytku w samolotach (patrz na www.tuv.com).

 

Po dokupieniu kompatybilnej bazy Isofix 3WayFix uzyskujemy zestaw oferujący maksymalną łatwość i bezpieczeństwo użytkowania dzięki błyskawicznemu i poprawnemu wpięciu fotelika – zarówno wpięcie, jak i wypięcie fotelika sygnalizowane jest wizualnie oraz dźwiękowo.

 

Fotelik ten jest kompatybilny ze stelażami wózków Maxi-Cosi i Quinny oraz za pomocą adapterów (do kupienia osobno) z większością wózków popularnych firm.

 

Oferta obejmuje sam fotelik, bez bazy.

 

Każdy fotel objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

    999,00 złCena
    Kolor Maxi Cosi