Maxi-Cosi Mica

Maxi-Cosi Mica

MAXI COSI Mica

Mica to fotelik, który przeznaczony dla dzieci od 40 do 105 cm i 18 kg w zgoadzie z norma i-Size. Fotelik  został wyposażony w ergonomiczną wkładkę redukcyjną, która dostosowuje siedzisko do najmniejszych dzieci, dzięki niej również zapięcie dziecka jest bardzo intuicyjne. Mica jest fotelikiem obrotowym z możliwością rotacji siedziska w zakresie 360 stopni, co znacząco ułatwia kwestią wkładania i zapinania dziecka., jak również daje nammożliwość przewożenia dziecka tyłem lub przodem do kierunku jazdy przez cały okres korzytsania z fotelika. Kolejną ważną cechą fotela, jest regulacja pochylenia siedziska, z której korzystać można w dowolnym momencie. Pozwala to na uzyskanie bardziej komfortowej pozycji zwłaszcza podczas dłuższych podróży.

 

Wkładka Baby-hugg
Wkładka redukcyjna w którą wyposażone jest siedzisko, zapewnia ergonomiczną pozycję dziecka w foteliku oraz pozwola dopasować je  idealnie do wymagań oraz budowy malucha. Dobrze dopasowany do sylwetki dziecka fotelik to także dodatkowa ochrona przed zderzeniem bocznym.

 

Ochrona która rośnie razem z dzieckiem
Jednym z najważniejszych aspektów bezpiecznego przewożenia dziecka jest ochrona głowy. Aby zapewnić ten sam poziom ochrony fotelik został wyposażony w zintegrowany system regulacji wysokości zagłówka oraz pasów naramiennych co pozwala na ustawienie tych elementów zawsze na optymalnym poziomie.

 

Mechanizm obrotu
Dla większej wygody rodziców konstrukcja fotelika oparta została na mechanizmie obrotu siedziska o 360°, znacząco ułatwiając wkładanie i wyciąganie dziecka.

 

Ochrona boczna
Dla zapewnienia maksymalnego poziomu ochrony skorupa fotelika wykonana została w technologi G-Cell - boczne osłony zostały wykonane z wysoce energochłonnych materiałów, które swoją budową nawiązują do struktury plastra miodu. Oprócz tego zagłówek fotelika został wyposażony w dodatkową piankę pochłaniającą energię uderzenia. Zastosowanie tych elementów pozwala na uzyskanie lepszej ochrony podczas zderzeń bocznych.

 

Montaż
Dzięki zastosowaniu systemu montażu opartego na ISOFIX i nodze wypierającej, prawidłowa i stabilna instalacja fotelika w samochodzie nie stanowi problemu. Fotelik wyposażono w znaczniki informujące o prawidłowej instalacji, gwarantując tym samym optymalną ochronę

    1 950,00 złCena
    Kolor Maxi Cosi