Maxi-Cosi Coral 360

Maxi-Cosi Coral 360

Coral 360 to innowacyjny fotelik samochodowy dla najmłodszych dzieci, rekomendowany dla noworodków i maluchów do 12 kg. Jego wyjątkowość polega na dwuelementowej konstrukcji,  składa się z wyjmowanego siedziska oraz skorupy. Dzięki temu można łatwo przenosić dziecko bez dźwigania dodatkowych kilogramów. Dedykowany jest dla dzieci o wzroście od 45 do 75 cm. Spełnia normy homologacji I-Size, Pozwala naprzewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy, czyli w pozycji najbezpieczniejszy sposób. Dzięki niej maluch ma zapewnioną wzmożoną ochronę przed skutkami zderzenia czołowego. Modułowy fotelik montujemy z wykorzystaniem bazy FamilyFix 360. Jeżeli w samochodzie nie ma złączy ISOFIX, możliwa jest jego instalacja za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa.

 

Komfort i bezpieczeństwo

 

W połączeniu z bazą FamilyFix 360 (sprzedawane oddzielnie). Baza do fotelików samochodowych FamilyFix 360 jest wyposażona w uchwyty ISOFIX i nogę podpierającą, aby zagwarantować najbezpieczniejszy, najłatwiejszy i najszybszy montaż fotelika samochodowego. Baza FamilyFix 360 posiada wbudowany inteligentny system obrotowy, dzięki któremu fotelik samochodowy Maxi-Cosi Coral 360 można z łatwością obracać jedną ręką. Dzięki temu zapinanie dziecka w foteliku samochodowym nigdy nie było tak łatwe. Fotelik samochodowy Coral 360 jest zgodny z najnowszą normą bezpieczeństwa i-Size (R129/03) i należy go używać w pozycji tyłem do kierunku jazdy. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi, aby poprawnie zamocować fotelik w samochodzie.

 

Kompaktowa budowa i niewielka waga

Fotelik charakteryzuje się stosunkowo niewielkimi rozmiarami przy zachowaniu takiej formy, aby zapewniać maluchom odpowiednio dużo miejsca do komfortowej i wygodnej jazdy. Nosidełko, po wyjęciu go z obudowy, waży zaledwie 1,7 kg. Nie przysporzy więc kłopotów podczas przenoszenia go z domu do samochodu, wnoszenia po schodach czy podczas krótkiego spaceru po sklepach.

    1 349,00 złCena
    Kolor Maxi Cosi