Maxi-Cosi CabrioFix

Maxi-Cosi CabrioFix

Maxi-Cosi Cabriofix to fotelik dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia wagi 13kg lub wzrostu, przy którym głowa dorasta do górnej krawędzi fotelika. Jest to jedna z największych skorup na rynku, co zapewnia wyjątkowo długą jazdę dziecka w tym foteliku.

 

Fotelik Cabriofix jest jednym prostszych modeli od tego znanego i lubianego producenta - Maxi-Cosi. Dostał 4 gwiazdki za bezpieczeństwo w niemieckich testach ADAC oraz posiada System Ochrony Bocznej, co pozytywnie wpływa na zapewniany poziom bezpieczeństwa.

 

Montaż tego fotelika odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa lub przez wpięcie w bazę FamilyFix (Isofix) lub EasyBase 2 (bazy do kupienia osobno). Takie możliwości montażu podwyższyły elastyczność fotelika jeśli chodzi o dopasowanie do różnych samochodów. Jest to doskonały wybór pod kątem bezpieczeństwa, a przy zastosowaniu bazy Isofix – również pod względem wygody montażu dzięki systemowi wpinania Click-And-Go.

 

Dwuczęściowa wkładka dla noworodków dodatkowo stabilizuje głowę. Wyjątkowo duża skorupa zapewni wygodę użytkowania przez długi czas nawet w grubych, zimowych śpiworkach. Komfortowa, watowata tapicerka fotelika Maxi-Cosi CabrioFix jest łatwa do zdjęcia i uprania w temperaturze do 30°C. Posiada zintegrowany daszek ukryty w obudowie fotelika, zaczepiany o postawioną rączkę fotelika.

 

Fotelik ten jest kompatybilny ze stelażami wózków Maxi-Cosi i Quinny oraz za pomocą adapterów (do kupienia osobno) z większością wózków popularnych firm.

 

Oferta obejmuje sam fotelik, bez bazy.

 

Każdy fotel objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

    499,00 złCena
    Kolor Maxi Cosi