Maxi Cosi Beryl

Maxi Cosi Beryl

Beryl to nowość od znanej i renomowanej firmy Maxi-Cosi. Fotelik obejmuje trzy grupy wiekowe i wagowo starcza od narodzin aż do 25kg, czyli mniej więcej 7. roku życia. Dzięki dodatkowym wkładkom redukcyjnym dopasowuje się stopniowo do rosnącego dziecka.

 

Fotelik ten umożliwia przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy do 13kg, następnie dziecko jeździ już przodem do kierunku jazdy. Uprząż wewnętrzna starcza do końca użytkowania fotelika co sprawia, iż jest to jeden z niewielu foteli przodem do kierunku jazdy z 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa do 25kg. Wzrostowo wystarczy do ok. 105cm.

 

Fotelik Maxi Cosi Beryl w przedziale wagowym do 18kg montuje się za pomocą systemu Isofix lub pasów bezpieczeństwa, w każdym z tych wypadków wraz z nogą podpierającą. Dzięki dwóm sposobom montażu producent stworzył uniwersalny model -  możemy go zamontować praktycznie w każdym samochodzie. Gdy dziecko osiągnie wagę 18kg - do systemu Isofix należy koniecznie dołożyć mocowanie na 3-punktowy pas samochodowy już do końca użytkowania. Przez cały okres użytkowania konieczne jest prawidłowe postawienie nogi podpierającej.

 

Maxi Cosi Beryl posiada wygodny przycisk na bazie umożliwia łatwe i szybkie przełożenie siedziska fotela przodem bądź tyłem do kierunku jazdy - nie jest to fotel obrotowy. Bogaty system wkładek wewnętrznych pozwala na doskonałe dopasowanie wnętrza fotelika do potrzeb dzieci w każdym wieku, a regulacja nachylenia jedną ręką zapewnia odpowiedni komfort dla dziecka. Zagłówek posiada łatwą regulację, dzięki czemu szybko ustawimy go na odpowiedniej wysokości. Tapicerkę fotelika wraz z miękkimi otulinkami pasów na ramionach można wygodnie zdjąć i uprać w temp. 30 stopni przy użyciu delikatnych detergentów.

 

Każdy fotel objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Podsumowanie:
 

Kierunek jazdy

 Tyłem do 13kg

 Przodem do 25kg

Montaż

 Isofix lub pas samochodowy

Zakres wagowy

 0 - 25kg

Wzrost

 Do 105cm

Test Plus

 Nie

ADAC

 Nie

Zgodność z iSize

 Nie

 

     

      1 699,00 złCena
      Kolor Maxi Cosi