JOIE STAGES - 0-25kg (Grupa 0/1/2)

JOIE STAGES - 0-25kg (Grupa 0/1/2)

Joie Stages to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od urodzenia aż do 25kg (grupa 0+/1/2). Pozwala na przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy do 18kg i około 105cm (mniej więcej 4. rok życia dziecka), natomiast przodem - od 9kg do 25kg. Dzięki unikalnym wkładkom wewnętrznym dopasujemy wnętrze fotelika do stale rosnącego dziecka.

 

Montaż za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego sprawia, iż Joie Stages to fotelik uniwersalny, pozwalający na elastyczne wykorzystawnie w wielu samochodach. Dodatkowe klamry i zabezpieczenia pozwalają na stabilne zamontowanie w samochodzie.

 

Uwaga! Z racji sposobu montażu fotelik ten nie zawsze da się zamontować w samochodach z krótkimi pasami bezpieczeństwa.

 

Niewątpliwą zaletą fotelika jest możliwość ustawienia siedziska aż w czterech pozycjach - jednej tyłem do kierunku jazdy oraz trzech przodem, wszystkie wybierane przed zamontowaniem fotelika. Zastosowano również boczne wzmocnienia - Side Impact Security - dzięki czemu poprawiono ochronę głowy, tułowia i bioder dziecka. Na bezpieczeństwo korzystanie wpływają również stalowe wzmocnienia wewnętrznej skorupy fotelika.

 

Dzięki systemowi Grow Together™ jednocześnie wyregulujemy wysokość zagłówka i 5-punktowych pasów bezpieczeństwa, które starczają do 18kg wagi dziecka. Po osiągnięciu przez dziecko tej wagi pasy chowamy w specjalnie przeznaczonym do tego schowku w foteliku.

 

Fotelik Joie Stages posiada wbudowaną boczną wentylację oraz miękkie otulinki wewnętrznych pasów bezpieczeństwa, które to cechy podnoszą komfort jazdy dziecka. Dodatkową atrakcję stanowią boczne siateczkowe kieszonki na różne skarby lub rzeczy pierwszej potrzeby dla rodzica.

 

Tapicerka uszyta została z wysokiej jakości materiałów i pozwala wypranie w temp. do 30 stopni.

 

Podsumowanie:

 

Kierunek jazdy:

Tyłem lub przodem

Test Plus:

Nie

ADAC:

Nie

Zgodny z iSize:

Nie

 

    649,00 złCena
    Kolor Joie