Joie Spin i-360 E i size

Joie Spin i-360 E i size

Joie i-Spin 360 E

 

Joie i-Spin 360 E to najnowsza propozycja fotelika samochodowego w standardzie i-Size dostosowujący się do wzrostu i wieku dziecka. Konstrukcyjnie fotelik jest odpowiednikiem modelu i-Spin 360, posiada wszystkie jego funkcjonalności, jest jednak od niego tańszy. Fotelik posiada możliwość pełnego obrotu o 360 stopni oraz montaż przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

 

Łatwy montaż

 

Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E z łatwością zamontujesz w swoim pojeździe - przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Fotelik został wyposażony w blokadę Smart Ride ™, która pomaga utrzymać go w trybie RWF - tyłem do kierunku jazdy aż do momentu, kiedy dziecko nie podrośnie na tyle, że zmiana będzie bezpieczna (czyli ok. 15 miesięcy). W zasięgu Twojej dłoni znajdują się przyciski Simple Swivel ™ aktywujące obracanie siedziska. Dodatkową zaletą jest umieszczenie wskaźnika instalacji, który uruchamia się, by potwierdzić prawidłowe zamocowanie nogi stabilizującej. To innowacyjne rozwiązanie, ułatwiające codzienne korzystanie z fotelika.

 

Regulacja w foteliku samochodowym Joie i-Spin 360 E

 

Joie i-Spin 360 E jest przeznaczony dla dzieci od pierwszych dni narodzin aż do ok. 4 roku życia. Fotelik możesz regulować - odpowiednio do wieku, wzrostu i wagi dziecka bez potrzeby ponownego montażu na siedzeniu pojazdu. Fotelik z łatwością dostosuje się do dziecka, dzięki licznym regulacjom, jakie posiada. Wśród nich: 6-stopniowy system jednoczesnej regulacji zagłówka i uprzęży (bez konieczności dodatkowej regulacji uprzęży), system Sleepytime Tilt ™, na który składa się aż 6 pozycji położenia fotelika samochodowego w obu trybach, zarówno przy jeździe przodem, jak i tyłem. Ponadto w zestawie znajdziesz wkładkę niemowlęcą w systemie grow-with-me. Składa się z 3 oddzielnych elementów, w tym część zagłówkowa i korpusowa, które z łatwością dostosujesz do indywidualnych potrzeb dziecka. Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E posiada również boczną regulację Guard Surround Safety ™ automatycznie włącza się po dopasowaniu do ciała dziecka uprzęży.

 

Gwarancja bezpieczeństwa

 

Stabilizację i bezpieczeństwo w foteliku Joie i-Spin 360 E oraz łatwy montaż i regulację zapewnia 19-stopniowa noga stabilizująca. To dzięki niej możesz bezpiecznie zamontować fotelik, nie martwiąc się, że coś poszło nie tak i Twoje dziecko nie jest w pełni bezpieczne. Ponadto fotelik posiada wskaźnik instalacji, który uruchamia się, by potwierdzić prawidłowe zamocowanie nogi stabilizującej. Fotelik samochodowy Joie i-Spin 360 E jest wyposażony w 5-punktową uprząż z osłonkami naramiennymi oraz zagłówek Tri-Protect ™ zapewniający ochronę dzięki wewnętrznym trzem warstwom ochrony. Dodatkowo wbudowana wentylacja boczna oraz wykonanie fotelika z materiałów najwyższej jakości gwarantuje maluchowi przewiewność i odpowiednią cyrkulację powietrza, nawet w najbardziej upalne dni. Pluszowe i luksusowe wkładki są miłe w kontakcie i komfortowe dla małych podróżników.

    1 449,00 złCena
    Kolor Joie