Joie i-Traver

Joie i-Traver

Postaw na bezpieczeństwo i komfort. Joie i-Traver został stworzony do przewożenia dzieci o wzroście od 100cm do 150cm (ok 3,5 roku do 12 lat). Fotelik spełnia rygorystyczną normę i-Size. Mocowanie za pomocą systemu Isofix i trzypunktowych pasów bezpieczeństwa to gwarancja stabilności. Zagłówek Tri-Protect ™ zapewnia ochronę przed uderzeniami bocznymi dzięki trzem energochłonnym warstwom. Szeroki zakres regulacji zagłówka i głębokości siedziska i-Traver zapewni komfort nawet w trakcie długiej podróży.

Cechy charakterystyczne

 

Zgodny z i-Size

Postaw na bezpieczeństwo i komfort. Joie i-Traver spełnia rygorystyczną normę i-Size, która ma celu zapewnić dzieciom dodatkową ochronę i bezpieczeństwo, kładąc szczególny nacisk na zabezpieczenie głowy i szyi dziecka. I-Size pozwala również w lepszy sposób dopasować fotel do aktualnych potrzeb dziecka, zwracając szczególną uwagę na wzrost młodego pasażera. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci od 100 do 150 cm wzrostu.

 

Łatwy montaż

  • Dzięki systemowi Isofix fotel pozostanie stabilny, nawet kiedy nie będzie w nim pasażera.
  • Złącza Isofix zostały wykonane ze stali o dużej wytrzymałości.
  • Prowadnice oznaczone kolorami sprawią, że zapięcie trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa będzie proste i intuicyjne.
 

Idealne dopasowanie

Dzieci zdają się rosnąć z dnia na dzień, dlatego fotelik i-Traver został wyposażony w dziesięciostopniową regulację zagłówka, dzięki której delikatna głowa pasażera będzie zawsze prawidłowo oparta.

 

Zagłówek Tri-Protect

Delikatna głowa dziecka powinna być szczególnie chroniona w trakcie kolizji, dlatego zagłówek został wykonany z trzech energochłonnych warstw, w tym w piankę z pamięcią Intelli-Fit. Pozwala to pochłonąć znaczną cześć energii powstałej w trakcie kolizji bocznej.

 

Dodatkowa ochrona boczna

Panele ochronne Guard Surround Safety zapewniają dodatkowe pochłanianie energii powstałej podczas zderzenia bocznego.

 

Regulacja głębokości siedziska

Spód siedziska wysuwa się zapewniając optymalne dopasowanie do aktualnego wzrostu dziecka, dzięki temu dolna część pleców jest zawsze odpowiednio podparta.

 

Higiena na pierwszym miejscu

Zdejmowany pokrowiec, który bez problemu wypierzesz w prace, zdecydowanie ułatwi utrzymanie czystości w samochodzie.

 

Specyfikacja

Waga:

5,6 kg

Wymiary wewnętrzne fotelika:

40-44 x szer. 56 x wys. 63-83 cm

Wzrost dziecka:

od 100 cm do 150 cm

Grupa wagowa:

II/III

    669,00 złCena
    Kolor Joie