Joie Duallo

Joie Duallo

Joie Duallo - to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg, którego wysoki poziom bezpieczeństwa został potwierdzony przez największy w Europie ośrodek testowy ADAC. Zaawansowany system regulacji pozwoli na komfortową podróż niezależnie od wieku dziecka. Fotelik został wyposażony w technologię AutoAdjust ™, która pozwala na 11-stopniową regulację zagłówka w połączeniu z rozszerzaniem się boków fotelika. Zmiana pozycji głębokości siedziska, pomoże odciążyć plecy podczas wielogodzinnej jazdy. Zagłówek z elastycznej pianki w połączeniu z panelami bocznymi Guard Surround Safety ™ stanowią skuteczny system ochrony przed uderzeniami bocznymi.

 

Duallo montujemy za pomocą trzypunktowych pasów bezpieczeństwa oraz systemu ISOFIX. Dzięki temu połączeniu fotelik pozostaje na swoim miejscu nawet podczas kolizji czołowej.

 

Wzdłuż i wszerz

System AutoAdjust ™ rozszerza boki fotelika za każdym razem, gdy podnosisz zagłówek. Wysokość Duallo możemy regulować za pomocą jednej ręki, aż w jedenastu pozycjach.

 

Regulacja głębokość

Dolna część delikatnych pleców dziecka powinna być zawsze podparta. Regulowana głębokość siedziska, zapewni wygodę i pozwoli uniknąć późniejszych wad postawy.

 

System ochrony bocznej

Kolizje boczne odpowiadają za około 30% śmiertelnych wypadków drogowych. Dlatego Duallo został wyposażony w Panele Guard Surround Safety ™ oraz zagłówek z elastycznej pianki, które przejmują na siebie znaczą część energii powstałej w trakcie zderzenia bocznego.

 

Ściągnij i wypierz

Długie podróże to mnóstwo dobrej zabawy, przy której nie trudno się pobrudzić, dlatego Joie Duallo został wyposażony w łatwo ściągalną tapicerkę, która nadaje się do prania.

    579,00 złCena
    Kolor Joie