Concord Transformer iTech

Concord Transformer iTech

Fotelik samochodowy CONCORD TRANSFORMER iTECH dedykowany jest dla dzieci od 3 do nawet 12 lat, o wzroście od 100 do 150cm. Fotelik jest zgodny z normą i-Size dlatego nie ma górnego limitu wagowego. Przeznaczony jest do jazdy przodem do kierunku jazdy. Posiada solidny system ochrony dziecka, zapewniając mu ponadprzeciętne bezpieczeństwo dzięki zintegrowanemu wzmocnieniu bocznemu i 3 warstwom amortyzacji. Możliwa jest regulacja fotelika zarówno w pionie, jak i w poziomie, a więc poprzez zmianę jego wysokości oraz szerokości, dopasowując go indywidualnie do wieku i wzrostu malucha. Fotelik CONCORD TRANSFORMER iTECH posiada ponadto dodatkowe zabezpieczenie pasa piersiowego, które chroni dziecko przed przypadkowym wysunięciem.

 

Wielowymiarowa regulacja fotelika

Fotelik samochodowy CONCORD TRANSFORMER iTECH posiada zagłówek z regulacją umożliwiającą ustawienie aż 20 wysokości, dzięki czemu mogą w nim podróżować zarówno 3-latki, jak i 12-letnie dzieci. Ponadto ma regulowane ściany boczne, które można rozsuwać i zapewnić starszemu dziecku więcej miejsca, co przekłada się na komfort jazdy, szczególnie na dłuższych trasach.

 

Ochrona boczna SIP

W foteliku CONCORD TRANSFORMER iTECH zastosowano również ochronę boczną SIP, która minimalizuje ryzyko urazów podczas zderzenia bocznego. Triple Layer Impact Protection to wykorzystana w Concordzie potrójna budowa ścian, z wykorzystaniem dodatkowej izolacyjnej warstwy, której ochronne działania skupia się na dziecięcych barkach, najbardziej narażonych na urazy. Dodatkowo w foteliku zastosowano wyścielenie w postaci grubej pianki, którą charakteryzuje wysoka absorbcja wstrząsów i uderzeń. Ma to na celu zwiększenie ochrony głowy barków dziecka, a jednocześnie podniesienie komfortu jego podróży.

 

Ergonomiczny kształt i miękka tkanina

Fotelik zaprojektowano w taki sposób, aby oprócz bezpieczeństwa zapewniał dziecku wygodę. Ma więc ergonomiczny kształt, idealnie dopasowany do sylwetki dziecka w różnym wieku - od 3 do 12 lat. Jednocześnie tapicerka jest wykonana z miękkich i przyjemnych w dotyku materiałów. Jest zdejmowana, dzięki czemu można ją uprać i usunąć wszelkie zabrudzenia.

 

Bezpieczny i szybki montaż

Fotelik dziecięcy montujemy w aucie z wykorzystaniem samochodowego pasa bezpieczeństwa lub złączy ISOFIX. Złącza Twinfix oraz dodatkowe oznaczenie prowadzenia pasa samochodowego sprawiają, że montaż jest jeszcze bezpieczniejszy.

    799,00 złCena