Concord Transformer iPlus

Concord Transformer iPlus

Fotelik samochodowy CONCORD TRANSFORMER iPLUS jest montowany przodem do kierunku jazdy i przeznaczony dla dzieci od ok. 3 do 12 lat, o wzroście od 100 do 150 cm. Fotelik zgodny jest z normą i-Size, czyli nie posiada górnego limitu wagowego. Montowany jest z wykorzystaniem ISOFIX dzięki obecności dodatkowych złączy TWINFIX. Ponadto fotelik mocujemy za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa. Posiada regulację z możliwością ustawienia pozycji spoczynkowej i siedzącej, w zależności od potrzeb dziecka.

 

Jednoczesna regulacja wysokości i szerokości

W foteliku CONCORD TRANSFORMER iPLUS zastosowano praktyczny, wielowymiarowy system regulacji zagłówka oraz ścian bocznych. Możliwe jest ustawienie zagłówka na 20 różnych wysokościach. Ponadto ściany boczne można ustawić w pionie i w poziomie, zmieniając ich położenie w zależności od wzrostu malucha. To zapewnia wygodę małemu podróżnikowi w wieku od 3 do 12 lat.

 

Bezpieczniejsza podróż

Aby zapewnić wzmożone bezpieczeństwo maluchowi, fotelik uzupełniono o system ochrony bocznej SIP. Ogranicza on wyraźnie ryzyko urazów w przypadku ewentualnego zderzenia bocznego. Triple Layer Impact Protection to wykorzystana w Concordzie potrójna budowa ścian, z wykorzystaniem dodatkowej izolacyjnej warstwy, której ochronne działania skupia się na dziecięcych barkach, najbardziej narażonych na urazy. Dodatkowo w foteliku zastosowano wyścielenie w postaci grubej pianki, którą charakteryzuje wysoka absorbcja wstrząsów i uderzeń. Ma to na celu zwiększenie ochrony głowy barków dziecka, a jednocześnie podniesienie komfortu jego podróży.

 

Oparcie w 2 pozycjach

Nawet 12-latek podczas jazdy może mieć ochotę na drzemkę, tym bardziej 3-latek, śpiący jeszcze w ciągu dnia. Za pomocą jednego przycisku zmienisz ułożenie fotelika. Do wyboru masz 2 pozycje – standardową siedzącą oraz dodatkową spoczynkową o większym kącie nachylenia.

 

Wygoda na długie trasy

Fotelik CONCORD TRANSFORMER iPLUS wyróżnia się odpowiednio wyprofilowanym siedziskiem i oparciem. Ma to na celu idealne dopasowanie się do sylwetki dziecka i tym samym zapewnienie mu wygody nawet podczas dłuższej jazdy. Ponadto fotelik ma ergonomiczne podłokietniki, na których dziecko może swobodnie oprzeć ręce, a także system wentylacji, który szczególnie przydaje się w cieplejsze dni. Wnętrze fotelika pokryte zostało miękką i przyjemną w dotyku tapicerką. Tapicerka wykorzystuje system TRIZONE - polega to na zastosowaniu tapicerki o różnych właściwościach, w różnych miejscach fotelika, aby zwiększyć komfort dziecka i żywotność użytego materiału. 

    1 290,00 złCena