Concord Balance i-Size 0-18kg

Concord Balance i-Size 0-18kg

Concord Balance i-Size jest fotelikiem w pełni obrotowym, umożliwiającym rotację siedziska o 360°. Fotelik umożliwia przewożenie dziecka do 18kg i do 105cm wzrostu, zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy co pozwala na bezpieczne przewożenie dzieci do 4 roku życia. 

 

Jazda Przodem/Tyłem

Balance to fotelik, który oferuje dwa sposoby przewożenia dzieci w samochodzie. Od 40 do 105 cm tyłem do kierunku jazdy (zdecydowanie zalecamy to rozwiązanie), bądź od 15 miesiąca oraz 76cm do 105 cm opcję jazdy przodem. Dla zwiększenia bezpieczeństwa mniejszego dziecka w aucie Concord zastosował wkładkę redukcyjną, która poprawi pozycję w foteliku, korzystamy z niej do 60cm długości ciała dziecka.

 

360°

Jest to fotelik samochodowy umożliwiający obrót siedziska w pełnym zakresie. Blokuje się tylko w pozycji przodem, bądź tyłem do kierunku jazdy, jednak umożliwia też obgórcenie siedziska do boku co ułatwia wkładanie dziecka do fotelika. Co istotne mechanizm obrotu został skonstruowany tak abyśmy mogli obrócić siedzisko z użyciem tylko jednej ręki.

 

Pochylenie 

Dzięki dużemu zakresowi pochylenia jaki daje nam Concord Balance, jest to rozwiązanie sprawdzające się nawet przy pochyłych kanapach. Siedzisko możemy ustawić w pozycji półleżącej, co pozowli dziecku spokojnie spać w trakcie podróży, a jego główka nie powinna opadac na klatkę piersiową.

 

Montaż

Fotelik do montażu wykorzystuje system ISOFIX co daje nam pewność, że jest on prawidłowo wpięty. Dużym plusem jest tutaj pokrętło odpowiadające za regulację długości prowadnic. Dzięki niemu możemy dociągnąć fotel do oparcia kanapy i go ustabilizować.

    1 550,00 złCena
    Kolor Concord