Concord Air i-Size + baza isofix

Concord Air i-Size + baza isofix

Fotelik samochodowy CONCORD AIR I-SIZE przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych tygodni życia do ok. 18 miesiąca, o wzroście od 40 do 83 cm i wadze maksymalnej do 13 kg. Fotelik jest zgodny z normą i-Size. Przeszedł pozytywnie testy bezpieczeństwa, potwierdzając swoją skuteczność w ochronie małego dziecka podczas jazdy. Posiada regulowany zagłówek z możliwością dostosowania go do wzrostu dziecka oraz 3-punktową uprząż wewnętrzną. Fotelik dziecięcy CONCORD AIR I-SIZE montowany jest tyłem do kierunku jazdy za pomocą systemu ISOFIX lub samochodowego pasa bezpieczeństwa.

 

Regulowany zagłówek

Zagłówek fotelika CONCORD AIR I-SIZE można ustawić w 5 różnych pozycjach. Pozwala to na to, że w foteliku mogą podróżować dzieci ze wzrostem od 40 do 83 cm, a według zaleceń zagłówek powinien znajdować się na wysokości niewiele ponad ramionami dziecka. Regulacja umożliwia jego właściwe ustawienie i tym samym zapewnia bardzo dobre podtrzymanie szyi i głowy.

Dodatkowa ochrona boczna

Fotelik posiada system ochrony bocznej, dzięki któremu dziecko jest lepiej chronione w trakcie wypadku. Odpowiednio wyprofilowana wkładka zapewnia maluchowi prawidłowe ułożenie ciała, a także jest wsparciem dla ochrony bocznej.

 

3-punktowa uprząż

Dziecko w foteliku zapinamy z wykorzystaniem 3-punktowej uprzęży, która składa się z pasów naramiennych i klamry spinającej je między nogami. Dodatkowo pasy zabezpieczono specjalnymi miękkimi nakładkami, które zapobiegają podrażnieniom.

Uniwersalny i szybki montaż

Fotelik samochodowy CONCORD AIR I-SIZE montujemy w samochodzie tyłem do kierunku jazdy. Można go zamontować w każdym modelu auta. Montaż odbywa się z bazą ISOFIX lub też z wykorzystaniem samochodowego pasa bezpieczeństwa.

Również na spacery

Fotelik możesz wykorzystać również podczas spacerów. Za pomocą adapterów dołączonych do zestawu zamocujesz go na stelażu wózków marki CONCORD. Jest lekki, co ułatwia jego przenoszenie nawet z dzieckiem.

    1 298,00 złCena
    Kolor Concord