BRITAX ROMER SWINGFIX M I-SIZE - 0-18 kg (Grupa 0/1)

BRITAX ROMER SWINGFIX M I-SIZE - 0-18 kg (Grupa 0/1)

SWINGFIX i-SIZE to najbardziej wszechstronny wybór dla Twojego dziecka. Fotelik z funkcją obrotu o 90 stopni, który otrzymał pozytywną opinię w rygorystycznym, szwedzkim PLUS test, daje rodzicom i dzieciom pełen komfort. Dodatkowo, dzięki możliwości obrotu fotelika w bok w kierunku drzwi, umieszczanie i zapinanie dziecka w foteliku jest dziecinnie proste. Wszystko to połączyliśmy ze stylowym, nowoczesnym wyglądem produktu i naszym doświadczeniem w kwestii bezpieczeństwa dzieci w samochodzie – dla Twojego spokoju podczas podróży.

 

Warto wiedzieć: SWINGFIX i-SIZE został przetestowany przez ADAC (ADAC Motorwelt 06/2018) otrzymując opinię “DOBRY” oraz ocenę 1.7.

 

 

 

4 lata, 200 tygodni, 1500 dni, 1 fotelik – ciągle wygodny

 

W ciągu pierwszych czterech lat życia Twoje dziecko rośnie o około 52 centymetry. To oznacza, że wyrośnie ono z 8 rozmiarów ubrań zanim skończy cztery lata. SWINGFIX i-SIZE zapewnia stałą wygodę w tym czasie. Wiele pozycji odchylenia, w tym ergonomiczna pozycja leżąca dla noworodków i powiększona przestrzeń na nogi dla większych maluchów – wyjątkowy komfort przez pierwsze 1500 dni życia Twojego dziecka.

 

 

 

Spokojne bezpieczeństwo – na co dzień

 

Bezpieczeństwo Twojego dziecka to nasz najwyższy priorytet. Dlatego nie idziemy na kompromisy, jeżeli chodzi o ochronę. Nasze wewnętrzne standardy są wyższe niż te określone przez prawo. SWINGFIX i-SIZE został wyposażony w wiele innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa: na przykład system optymalnej ochrony przed uderzeniem bocznym SICT inside w postaci specjalnego, stalowego elementu wewnątrz fotelika. Daje to pewność, że Twoje dziecko jest dobrze chronione w każdym wypadku, niezależnie od tego czy kolizja następuje z przodu, z boku czy z tyłu. Potwierdza to też szwedzki PLUS test – jeden z najbardziej rygorystycznych testów dla fotelików dziecięcych.

 

 

 

Jakość – wyprodukowano w Niemczech

 

Wierzymy, że rozwój i produkcja produktu powinny odbywać się tak blisko, jak to możliwe. Dlatego nasz SWINGFIX i-SIZE został opracowany, zaprojektowany i wyprodukowany w Niemczech. Przeszedł też szereg testów w naszym nowoczesnym, wewnętrznym centrum crash testów. Dlatego możemy zagwarantować naszym klientom najlepszą możliwą jakość. Dotyczy to nie tylko elementów fotelika, ale też tapicerki i materiałów, które również produkowane są w Europie. Wszystko to by mieć pewność, że Twoje dziecko jest zawsze bezpieczne na drodze.

 

Testy i nagrody

 

 

ADAC:

4  [Bezpieczeństwo 5, Komfort 4, Obsługa 4, Czyszczenie 5]

Test Plus:

Tak

Zgodność z iSIZE:

Tak

Kierunek jazdy:

Tyłem

    2 019,00 złCena
    Kolor Britax