BRITAX ROMER MAX-WAY PLUS - 9-25kg (Grupa 1/2) WERSJA COOL FLOW

BRITAX ROMER MAX-WAY PLUS - 9-25kg (Grupa 1/2) WERSJA COOL FLOW

Fotelik samochodowy Britax Romer Max-Way Plus to następca popularnego modelu Max-Way, w którym dzięki niewielkim zmianom osiągnięto wydłużenie czasu jazdy dziecka wyłącznie tyłem do kierunku jazdy do wzrostu ok. 120cm przy zachowaniu przedziału wagowego 9-25kg, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo przez wyjątkowo długi czas. Przy uwzględnieniu powyższych parametrów fotelik ten pozwoli na przewożenie dziecka od mniej więcej 9. miesiąca do 6. roku życia. Trzeba pamiętać, że jest on przeznaczony dla dzieci siedzących.

 

Wersja tapicerek Cool Flow to innowacja - ma zastąpić popularne wkładki antypotowe, które nie zawsze pasują do fotelika. Zmodyfikowana tapicerka posiada wstawki ze specjalnej, perforowanej tkaniny w obrębie zagłówka, siedziska oraz na oparciu pod plecami dziecka - ma to zapewnić cyrkulację powietrza pod dzieckiem, co powinno pozytywnie wpłynąć na ograniczenie pocenia się w foteliku. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że dzięki ciekawej kolorystyce oraz interesującym przeszyciom Max-Way Plus w wersji Cool Flow zyskał bardziej elegancki, sportowy wygląd.

 

Fotelik został wyposażony w zaawansowaną ochronę przed uderzeniem bocznym (SICT), wykręcaną z obudowy od strony bliższej drzwiom. Zmianom uległ również zagłówek - rozbudowano go, co pozwoliło uzyskać lepszą stabilizację i ochronę głowy przy zderzeniach bocznych.

 

Jednocześnie fotelik zachował wszystkie zalety swojego poprzednika:

- stopkę, pasy kotwiczące i nogę wypierającą - zapewniające stabilność po zamontowaniu,

- uniwersalność stosowania - pasuje do większości samochodów,

- możliwość zamontowania nie tylko za pomocą 3-punktowych pasów samochodowych, ale również tych 2-punktowych,

- elastyczność ustawienia na kanapie w samochodzie - możemy zapewnić dziecku maksymalnie dużo miejsca na nogi lub zostawić więcej miejsca dla pasażera z przodu.

 

Fotelik Britax Romer Max-Way Plus powtórzył doskonałe wyniki swojego poprzednika i zaliczył rygorystyczny Test Plus oraz otrzymał 4* za bezpieczeństwo w ADAC.

 

Pozostawiono wyjątkowo szerokie siedzisko oraz wielostopniową regulację zagłówka, które to cechy zapewniają dziecku wysoki komfort użytkowania. Wygodna do zdjęcia i założenia tapicerka w połączeniu z możliwością uprania jej w 30 st. pozwala na łatwe utrzymanie fotelika w czystości.

 

Każdy fotel objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Podsumowanie:

 

ADAC:

4* za bezpieczeństwo, ogólna ocena 2*

Test Plus:

Tak

Zgodność z iSIZE:

Nie

Kierunek jazdy:

Tyłem

    1 519,00 złCena