BeSafe iZi Plus X1 + SIP

BeSafe iZi Plus X1 + SIP

BeSafe iZi Plus X1 to fotelik wyjątkowy. Przeszedł najtrudniejszy test zderzeniowy na świecie, umożliwia dzieciom podróżowanie tylko tyłem do kierunku jazdy od ok. 6 miesiąca życia aż do 25kg i ok. 115cm wzrostu, a dzięki nowej generacji ochrony bocznej SIP+ zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed uderzeniami bocznymi.

 

Dzięki montażowi za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa i pasów kotwiczących oraz „częściowo wiszącej” metodzie instalacji, fotelik iZi Plus X1 jest bardzo uniwersalny – potrafi zrównoważyć nawet ostre nachylenie kanapy samochodu. Zapewnia dobrą pozycję leżącą i ma możliwość regulacji nachylenia siedziska w zakresie 10 stopni w czasie jazdy. Wkładka nowej generacji, wypełniona inteligentną pianką, zapewnia zwiększą stabilność kątową i boczną, podwyższa komfort dziecka, a także pozwala na lepsze dopasowanie do każdego dziecka – a wszystko to do ok. 2 roku życia. Komfort użytkowania zwiększają magnesy trzymające uprząż wewnętrzną w taki sposób, aby nie przeszkadzały we wsadzaniu dziecka do fotelika.

 

 

Zagłówek zintegrowany z 5-punktową uprzężą wewnętrzną pozwala na ich regulację za pomocą jednego przycisku. W tym modelu możliwa jest również regulacja ilości miejsca na nogi dziecka, co sprawia, że spokojnie zmieszczą się w nim dzieci do ok. 5 roku życia.

 

Unikalna rama antyrotacyjna fotelika BeSafe iZi Plus X1 usprawnia montaż i wraz z nogą podpierającą sprawia, że po zamontowaniu fotelik ten jest bardzo stabilny. Dzięki nowej generacji ochrony bocznej SIP+ - który pochłania dodatkowe 20% sił uderzenia bocznego – głowa i brzuch dziecka są dodatkowo chronione przed uderzeniami bocznymi. Wizję bezpiecznego fotelika dopełnia fakt, iż bezproblemowo przeszedł od rygorystyczny szwedzki Test Plus.

 

Wysokiej jakości materiały wykorzystane do uszycia tapicerki fotelika pozwalają utrzymać fotelik w czystości oraz użytkować go przez wiele lat – tapicerkę można ściągnąć i uprać w 30°C przy użyciu łagodnych detergentów.

 

Podsumowanie:
 

Kierunek jazdy

 Tyłem

Montaż

 Pas samochodowy

Zakres wagowy

 0 - 25kg

Wzrost

 Do 115cm

Test Plus

 Tak

ADAC

 Nie

Zgodność z iSize

 Nie

    1 899,00 złCena
    Kolor BeSafe