BabySafe Rhodesian

BabySafe Rhodesian

BabySafe Rhodesian 

Fotelik pozwala na przewożenie dzieco do 18 kg czyli do około czwartego roku życia. BabySafe Rhodesian doskonale sprawdza się w przypadku rodziców, którzy są w ciągłym ruchu. Intuicyjny i szybki montaż za pomocą Isofix pomaga bezpiecznie zamontować siedzisko. Obrotowy fotelik został umiejscowiony na nieruchomej podstawie, co pozwala sprawnie usadowić pociechę na miejscu. Szeroka skorupa, razem z wkładką redukcyjną zapewniają wysoki komfort w czasie nawet najdłuższych tras. BabySafe Rhodesian daje nam możliwość przewożenia dziecka tyłem do kierunku jazdy, przez cały okres użytkowania fotelika. Posiada również regulowany zagłówek, dzięki czemu zawsze prawidłowo dostosujemy jego wysokość do aktualnego wzrostu dziecka.

 

Bezpieczny montaż

Fotelik sprawdza się idealnie w trudnych sytuacjach, niezależnie od warunków. Szybka i bezbłędna instalacja siedziska za pomocą niezawodnego systemu Isofix, dzięki czemu mamy pewność bezpiecznego i stabilnego montażu. Dodatkowo nad bezpieczeństwem czuwa specjalny, zaawanasowany system ochrony bocznej, niwelujący siłę uderzenia powstałą wskutek bocznej kolizji pojazdu. Pięciopunktowe pasy oraz funkcja SOS osłaniająca szyję, redukują do minimum ryzyko dotkliwych obrażeń w razie wypadku.

 

Ergonomia

Rhodesian marki BabySafe posiada opcję obracania się na zintegrowanej bazie, co przekłada się na wygodne i łatwe przygotowanie dziecka do podróży. Za komfort w trakcie trasy odpowiada obszerna skorupa fotelika, która została wyposażona w specjalną wkładkę wypłycającą - wypełnioną termoplastyczną pianką. Aby nadążyć za zmieniającą się sylwetką pociechy, fotelik oferuje siedmiostopniową regulację wysokości zagłówka, która zapewni komfort na każdym etapie rozwoju małego podróżnika.

 

    999,00 złCena