AXKID ONE

AXKID ONE

Opis towaru

Axkid ONE to nowa generacja fotelików montowanych tyłem do kierunku  jazdy z homologacją i-Size. Łączy w sobie poziom bezpieczeństwa znany z fotelików tyłem z łatwością użycia dotychczas kojarzoną z fotelikami montowanymi przodem.

 

Axkid ONE to pierwszy i jedyny na świecie fotelik samochodowy montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą złącza ISOFIX dopuszczony do użytku w grupie 61-125 cm / 23 kg. To oznacza, że w foteliku można przewozić zdecydowanie większe dzieci niż w innych fotelikach tej klasy, jednoczesnie nie rezygnując z wygodnego montażu za pomocą złącz ISOFIX.

 

Od ponad 50 lat eksperci wskazują, że przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy jest najlepszym sposobem na zapewnie mu bezpieczeństwa podczas ewentualnego wypadku drogowego. Foteliki montowane tyłem są pięciokrotnie bezpieczniejsze od fotelików montowanych przodem do kierunku jazdy.

 

Axkid ONE pozwala zdecydować Ci ile miejsca pozostawić dla pasażera z przodu. Unikalny mechanizm fotelika pozwala ustawić odległość siedziska od oparcia kanapy jedną ręką, bez demontażu fotelika. Największa ilość miejsca na nogi w swojej klasie umożliwia wygodne podróżowanie nawet dużym dzieciom.

 

Axkid ONE został wyposażony w automatycznie dopasowującą się ramę antyrotacyjną. Dzięki niej gwarantowane jest prawidłowe przyleganie ramy do oparcia fotela samochodowego.

 

Dzięki unikalnej konstrukcji z aluminium, stali hartowanej i tworzywa EPP Axkid ONE jest najlżejszym fotelikiem w swojej klasie. Jego waga to jedynie 9,9kg dzięki czemu przenoszenie go między autami będzie wyjątkowo łatwe.

 

Axkid ONE wyposażony jest w ASIP (Advanced Side Impact Protection), system gwarantujący wysoki poziom ochrony podczas uderzenia bocznego.

 

Złącze ISOFIX, automatycznie regulowana rama antyrotacyjna i łatwa w użyciu noga podpierająca sprawiają, że montaż fotelika można wykonać w mniej niż 30 sekund.

 

Bezstopniowa regulacja nachylenia siedziska oraz zagłówek regulowany w 15 pozycjach, wyposażony we wskaźnik poprawnego ustawienia pozwalają łatwo dopasować fotelik do rozmiarów i potrzen dziecka. Wysokiej jakości miękka tapicerka zapewni wygodną podróż.

 

Cechy produktu:

 

 • Certyfikowany zgodnie z normą i-Size 61-125cm lub do 23kg
 • Montaż tyłem do kierunku jazdy
 • Montaż za pomocą złącz ISOFIX
 • Regulowana ilość miejsca na nogi
 • Bezstopniowa regulacja pochylenia
 • Zagłówek regulowany w 15 pozycjach, wskaźnik poprawnego ustawienia
 • Wkładka dla mniejszych dzieci
 • Tapicerkę można prać w pralce w 30°
 • Waga: 9,9kg
  2 899,00 złCena
  Axkid