AXKID KIDZONE - 9-25kg (Grupa 1/2)

AXKID KIDZONE - 9-25kg (Grupa 1/2)

SKU: 36523641234523

Axkid Kidzone to fotelik dla dzieci siedzących z przedziału wagowego 9-25kg, dedykowany do jazdy przodem i tyłem w całym zakresie wagowym. Tyłem zmieści się w nim dziecko do ok. 125cm wzrostu i wagi 25kg. Przy opcji przodem do kierunku jazdy dziecko do 18kg i ok. 105cm jeździ w wewnętrznej uprzęży fotelika, następnie po osiągnięciu tej wagi do wzrostu ok. 120cm jeździ zapięte 3-punktowym pasem samochodowym.

 

Montaż tyłem do kierunku jazdy odbywa się za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego oraz dodatkowych pasów kotwiczących.

Montaż przodem - wyłącznie za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego.

 

Axkid Kidzone - w porównaniu do innych modeli montowanych przodem i tyłem do kierunku jazdy - posiada innowacyjny, opatentowany system regulacji zagłówka, który regulowany jest wraz z naciągiem pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu zagłówek zawsze znajduje się na odpowiedniej wysokości, a głowa dziecka jest właściwie podtrzymana.

 

 

Pozycję fotelika Axkid Kidzone na kanapie samochodu możemy regulować. Gdy miejsca jest mało lub gdy chcemy zostawić maksymalnie dużo miejsca dla pasażera z przodu - montujemy go tuż przy oparciu kanapy. Jednak gdy chcemy dać dziecku więcej miejsca na nogi, można spokojnie odsunąć fotelik od oparcia aż do skraju kanapy. Dodatkowo fotelik ten może stykać się, a nawet opierać o przedni fotel samochodowy. Rozwiązania te pozwalają na elastyczne dopasowanie umiejscowienia fotelika do miejsca w samochodzie oraz potrzeb rodziny.

 

Aby zapewnić dziecku bezpieczną i komfortową pozycję również w czasie snu, przy montażu tyłem mamy możliwość ustawienia odpowiedniego kąta nachylenia fotelika za pomocą pasów kotwiczących oraz regulowanej nogi. Pozwala to na dostosowanie pozycji do indywidualnych potrzeb dziecka - dążymy do sytuacji, gdy głowa dziecka po zaśnięciu pozostaje w zagłówku i nie opada na klatkę piersiową.


Dodatkowa, 3-stopniowa regulacja nachylenia, znajduje się od przodu fotelika. Jeżeli mimo wszystko nachylenie okaże się zbyt małe, możliwe jest dołożenie podkładki poziomującej (do kupienia osobno). Uwaga! Regulacja nachylenia fotelika nie jest możliwa w trakcie jazdy - jedynie przy montażu!

 

Podobnie jak inne modele renomowanej firmy Axkid, Kidzone to fotel wygodny i szeroki - każde dziecko poczuje się w nim komfortowo. Wyposażony jest w miękkie materiały obiciowe, które w sposób prosty można zdjąć i uprać w pralce w temp. 30 stopni. Głębokie siedzisko pozytywnie wpływa na komfort jazdy dziecka, zapewniając podtrzymanie nóżkom dziecka, dzięki czemu nie cierpną w czasie dłuższych podróży.


Każdy fotel objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

 

Podsumowanie:

 

Kierunek jazdy

 Przodem lub tyłem

Montaż

 Pas samochodowy

Zakres wagowy

 9 - 25kg

Wzrost

 Przodem do ok. 120cm

 Tyłem do ok. 125cm

Test Plus

 Nie

ADAC

 Nie

Zgodność z iSize

 Nie

  1 749,00 zł Regularna cena
  1 399,00 złCena Rabatowa
  Kolor
   

  665 665 709

  ©2020 by Warszawa Osiem Gwiazdek.