AXKID BIGKID ISOFIX - 15-36kg (Grupa 2/3)

AXKID BIGKID ISOFIX - 15-36kg (Grupa 2/3)

SKU: 366615376135191

Axkid Bigkid - dla większych dzieci w celu zapewnienia bardzo bezpiecznej i wygodnej podróży.

 

 


Nowy Axkid Bigkid jest fotelikiem ustawionym przodem do kierunku jazdy z podwyższanym siedziskiem i wysokim oparciem, zapewniającym Twojemu dziecku bezpieczeństwo w samochodzie, gdy nie można go już przewozić tyłem do kierunku jazdy. Firma Axkid zaleca sadzanie dziecka na tylnym siedzeniu samochodu tak długo, jak to możliwe i do 25 kg. Jeśli Twoje dziecko nie osiągnęło optymalnego wzrostu, podwyższenie siedziska, jak sama nazwa wskazuje, podwyższy Twoje dziecko na tyle, aby pasy biodrowe i barkowe podtrzymywały dziecko w bezpieczny sposób. Axkid Bigkid jest doskonałym rozwiązaniem dla starszego dziecka, zatwierdzonym od 15 do 36 kg i jest zaprojektowany z 3 odchylanymi pozycjami dla optymalnego komfortu, oraz z regulowanym zagłówkiem z 7 położeniami, aby dopasować fotelik do zmieniającego się wzrostu dziecka. Zagłówek, siedzisko i oparcie mają miękką wyściółkę, zapewniającą dodatkową wygodę. Axkid Bigkid ma przemyślaną konstrukcję, która umożliwia dziecku szybkie i bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie z fotelika. Podwyższone siedzisko obejmuje system ochrony przed uderzeniami bocznymi, ASIP (Axkid Side Impact Protection) i 1 zintegrowany uchwyt na kubek.

 

Dzięki Axkid Bigkid ISOFIX możesz mieć pewność, że fotelik jest zawsze pewnie zabezpieczony, nawet jeśli twoje dziecko nie jest w samochodzie. Możesz zainstalować Axkid Bigkid bez ISOFIX, z trzypunktowym pasem bezpieczeństwa i niezależnie od tego, czy Twoje dziecko znajduje się na siedzisku, zawsze musi być zabezpieczone pasami bezpieczeństwa podczas podróży.

 

Zapewnia dziecku bezpieczeństwo i wygodę, gdy fotelik samochodowy skierowany tyłem do kierunku jazdy nie jest już odpowiednim rozwiązaniem.

 

Główne funkcje:

 • Zagłówek z 7 regulowanymi pozycjami w celu optymalnego ustawienia pasa i ochrony głowy
 • Zagłówek, poduszka siedziska i oparcie z wyjątkowo miękką wyściółką
 • System ochrony przed uderzeniami bocznymi (Axkid Side Impact Protection) zapewniający dodatkową ochronę
 • Wymiary wewnętrzne i powierzchnia siedziska optymalne dla dorastającego dziecka
 • 3 odchylane pozycje zapewniające dodatkową wygodę
 • 1 zintegrowany uchwyt na kubek
 • Zdejmowana osłona
 • Pokrowiec siedziska do prania w pralce w temp. 30 °C

 

Wymiary: Szer. 48 Dł. 53 Wys. 59,5 cm

Waga: 7,5 kg

 

Fotelik występuje w dwóch wersjach tapicerki - z logo i nazwą modelu na zagłówku oraz bez tych elementów. Foteliki wysyłane są losowo. Obie wersje są oryginalne i w 100% bezpieczne. Inne różnice pomiedzy wersjami nie występują.

Fotelik występuje w dwóch wersjach tapicerki - z logo i nazwą modelu na zagłówku oraz bez tych elementów. Foteliki wysyłane są losowo. Obie wersje są oryginalne i w 100% bezpieczne. Inne różnice pomiedzy wersjami nie występują.

 

  799,00 zł Regularna cena
  789,00 złCena Rabatowa
  Kolor
   

  665 665 709

  ©2020 by Warszawa Osiem Gwiazdek.