Axkid Bigkid 2 Premium

Axkid Bigkid 2 Premium

Model Axkid Bigkid 2 Premium charakteryzuje się bardzo stabilną i solidną konstrukcją oraz miękką tapicerką. Posiada wysokie oparcie i podwyższone regulowane siedzisko. Za ochronę dziecka w przypadku uderzeń bocznych, odpowiadają ściany boczne oraz dodatkowy system ochrony - ASIP. Fotelik wyposażony jest w 9 stopniowy system regulacji, dzięki któremu fotelik można dostosować indywidualnie do wzrostu dziecka. Przestrzeń siedziska została przystosowana do rosnącego dziecka. Jest odpowiednio dopasowany dla dziecka w wieku 4 lat, ale także wystarczająco duży dla dziecka w wieku 12 lat. Fotelik samochodowy Axkid Bigkid 2 Premium przeznaczony jest do montażu przodem do kierunku jazdy. Spełnia normy i wymagania, które pozwoliły go zakwalifikować do grupy fotelików samochodowych przeznaczonych dla dzieci od 15 do 36 kg. Axkid Bigkid 2 Premium jest nową wersją poprzedniego modelu Bigkid i zawiera szereg ulepszeń. 

 

Bezpieczne prowadzenie pasa

W najnowszym modelu Bigkid 2 udoskonalono prowadnice pasa barkowego oraz dodano kolejną między nogami dziecka. Dzięki temu rozwiązaniu pas biodrowy przebiegnie bezpiecznie po kolcach biodrowych i nie spowoduje urazów okolic brzucha w trakcie ewentualnej kolizji, czy awaryjnego hamowania. Cztery prowadnice pasa zapewnią optymalne przebieg samochodowego pasa bezpieczeństwa po ciele dziecka.

 

Lepsza ochrona boczna

Axkid Bigkid 2 Premium posiada udoskonalony system dodatkowej ochrony bocznej - ASIP (Axkid Side Impact Protection). Nowy design osłony wyklucza jego błędne użycie, co przekłada się na bezpieczeństwo podczas uderzenia bocznego.

 

Komfort

Axkid Bigkid 2 Premium jest przestronnym i wygodnym fotelikiem, którego siedzisko można odchylić w 4 pozycjach. Pozwala to na znalezienie odpowiedniej pozycji spoczynkowej dla dziecka i przekłada się na wygodniejszą pozycję do spania. Nowa miękka tapicerka zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Dla wygodnego przenoszenia fotelika między samochodami, zamontowano specjalny uchwyt. Za łatwy i szybki montaż odpowiadają złącza ISOFIX.

    999,00 złCena
    Axkid