Avionaut Pixel Pro + baza IQ

Avionaut Pixel Pro + baza IQ

Pixel Pro to ulepszona wersja cenionego przez rodziców i wielokrotnie nagradzanego modelu Pixel. Pixel Pro ma ulepszoną struktura EPP, bardziej przyjazną dla skóry dziecka tapicerkę i nową, dłuższą budkę, która jeszcze skuteczniej osłania małego pasażera.

 

Mimo wprowadzonych udoskonaleń Pixel Pro zachował ważną cechę, którą zasłynął poprzednik: niewiarygodną lekkość. Waży zaledwie 2,5 kg, co czyni go najlżejszym fotelikiem na rynku! Jednocześnie, dzięki zastosowaniu innowacyjnego materiału EPP, skutecznie chroni dziecko w razie ewentualnego zdarzenia drogowego. Modułowa wkładka gwarantuje prawidłowe ułożenie maluszka, a obicie o dużej zawartości bawełny poprawia cyrkulację powietrza, zwiększając komfort jazdy. Dłuższa, niezależna budka zapewnia dziecku skuteczną osłonę przed słońcem i innymi czynnikami zewnętrznymi.

 

- Spełnia najnowsze europejskie normy bezpieczeństwa: i-Size oraz ECE-R129. Pozytywnie przeszedł test ADAC, zdobył uznanie AGR, niemieckiego Stowarzyszenia na Rzecz Zdrowych Pleców.

 

- Waży zaledwie 2,5 kg co ułatwi młodym rodzicom przemieszczanie się.

 

- Ekologiczny materiał EPP gwarantujący najwyższy poziom ergonomii i bezpieczeństwa.

 

- Nowa, naturalna tkanina o dużej zawartości bawełny i jeszcze bardziej przyjaznej skórze dziecka strukturze.

 

- Dłuższa, niezależna, przepuszczająca powietrze budka wykonana z tkaniny wzbogaconej o filtr UV.

Fotelik ten można montować zarówno na 3-punktowe pasy samochodowe, jak i na specjalnej Bazie IQ Isofix (w zestawie). Baza IQ jest to niezawodna baza modułowa, montowana w samochodzie za pomocą systemu Isofix, opracowana specjalnie dla Avionaut Pixel oraz fotelików z kolejnej kategorii wagowej (9-18kg) AeroFIX RWF i AeroFIX. Wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem, która pozwala na bezpośrednie podłączenie fotelika dziecięcego do samochodu. Ograniczenie ilości połączeń między pasami a systemem Isofix w samochodzie zwiększa do maksimum bezpieczeństwo dziecka – dzięki zastosowanym połączeniom większa ilość energii przekazywana jest w czasie wypadku na konstrukcję samochodu, zamiast na dziecko. Baza posiada dźwiękową i wizualną sygnalizację poprawności montażu fotelika w bazie Click’n’Drive – zminimalizowane zatem jest ryzyko błędnego wpięcia fotelika do bazy, co zdecydowanie poprawia jej skuteczność. Oferta zawiera fotelik wraz z bazą modułową IQ.

    1 649,00 złCena