Avionaut SKY

Avionaut SKY

Po sukcesie modelu PIXEL firma Avionaut wypuszcza na rynek kolejny fotelik samochodowy o nazwie AVIONAUT SKY. Atutem tego modelu jest duża rozpiętość kategorii wagowej, ponieważ z fotelika mogą korzystać dzieci z wagą do 25 kg lub o wzroście od 40 do 125 cm. O tym, że jest to bezpieczny produkt, świadczy to, że model spełnia normę i-Size. Warto wspomnieć o tym, że AVIONAUT SKY nie posiada systemu ISOFIX, a jego montaż odbywa się za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa, a za stabilizację odpowiada noga stabilizująca.

 

Wygodna wkładka dla noworodka

Wkładka jest dedykowana najmniejszym dzieciom, a jej zadaniem jest zapewnienie dziecku prawidłowej pozycji, która nie będzie obciążająca dla kręgosłupa. Ponadto wypełnia ona wolną przestrzeń pomiędzy ciałem dziecka a fotelikiem, zwiększając wygodę i bezpieczeństwo. Wkładka w modelu AVIONAUT SKY została opracowana zgodnie ze wskazówkami fizjoterapeutów dziecięcych. Gdy maluch podrośnie, można ją wyjąć z fotelika.

 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Firma Avionout przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa małych podróżników. Opisywany model można zamontować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy i jest to pozycja rekomendowana jako najbezpieczniejsza. Fotelik AVIONOUT SKY spełnia wysokie standardy bezpieczeństwa. Jest nie tylko zgodny z europejską normą i-Size, ale także otrzymał pozytywne oceny podczas szwedzkiego testu PLUS, który uznawany jest za jeden z najbardziej wymagających.

Fotelik, który dopasowuje się do wzrostu dziecka

Z fotelika mogą korzystać zarówno maluchy, jak i starsze dzieci o wadze do 25 kg. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu systemów regulacji. Regulować można wysokość zagłówka, a wraz z nim do wzrostu dziecka dostosowują się 5-punktowe pasy bezpieczeństwa. Takie rozwiązanie sprawia, że fotelik jest używany przez dziecko przez wiele lat. Ponadto w przypadku noworodków za zapewnienie odpowiedniej pozycji odpowiada duży kąt odchylenia siedziska.

 

Wygoda podczas podróżowania

Fotelik AVIONAUT SKY posiada wentylowaną skorupę, która spełnia swoje zadanie szczególnie podczas upalnych dni, ponieważ odprowadza nadmiar ciepła i zapewnia dziecku korzystne warunki termiczne. Fotelik łatwo utrzymać w czystości, a jest to zasługa wysokiej jakości tapicerki, którą w dowolnym momencie można zdjąć i wyprać.

    1 349,00 złCena
    Kolor Avionaut